Samoobslužná automyčka Compact

Klasická technologie automyčky, kde je všechno vybavení uspořádáno na kompaktním rámu. Jednoduchá údržba a spolehlivost. Vše je možné přizpůsobit vašim požadavkům a danému mycímu prostoru

Konstrukce

Technologie může být umístěna uvnitř budovy nebo ve venkovním samostatně stojícím zabezpečeném kontejneru. 

Vybavení

Pro ještě lepší manipulaci s mycími nástroji doporučujeme mycí box vybavit otočnými rameny.i

Možnost využít myčku Compact pro předmytí
Pohled do útrob zařízení Compact
Využití uvnitř
Pohled zevnitř
Automyčka Compact
Mytí vozu uvnitř
Compact venku v krajině
Compact venku v krajině

Pohodlné mytí díky 6 mycím programům

Klasická technologie automyčky, kde je všechno vybavení uspořádáno na kompaktním rámu. Jednoduchá údržba a spolehlivost.

Mycí programy

Jednotlivé programy lze během mytí jakkoliv přepínat a měnit.

1. MYTÍ RÁFKŮ
Chemii naneste speciální tryskou na kola a nechte působit cca 2 minuty. Působením chemie dojde k narušení nečistot na disku. Vždy opláchněte! Tento program je určen pouze na kola a nikoli na karoserie a jiné části vozidla.Při mytí dodržujte vzdálenost trysky 10 cm od kol vozidla.
2. ODSTRANĚNÍ HMYZU
Změkčená voda o teplotě 45°C se mísí s chemií pro účinné odstranění hmyzu. Chemii naneste tryskou na karoserii. Doporučujeme chvíli počkat, nechat chemii působit a po té pokračovat v mytí.Při mytí dodržujte vzdálenost trysky 10 - 20 cm od karoserie vozidla.
3. HLAVNÍ MYTÍ ŠAMPONEM
Změkčená voda o teplotě 45°C se mísí s chemií a pod vysokým tlakem zajistí dokonalé umytí při zachování bezpečí pro lak vozidla.Při mytí dodržujte vzdálenost trysky 10 - 30 cm od karoserie vozidla.
4. MYTÍ AKTIVNÍ PĚNOU
Změkčená voda o teplotě 45°C se mísí se chemií a vzduchem, vytvoří nadýchanou pěnu a použitím mechanického kartáče zajistí dokonalé umytí i při vysokém znečištění vozidla.Při mytí dodržujte pravidla z návodu mytí (oplach vozidla a propláchnutí kartáče před použitím).
5. OPLACH PĚNY
Změkčená voda o teplotě 45°C pod vysokým tlakem omyje zbytek chemie a ostatních nečistot. Preciznost při oplachu zajistí kvalitní výsledek mytí.Při oplachu dodržujte vzdálenost trysky 10 - 30cm od karoserie vozidla.
6. HORKÝ VOSK
Změkčená voda o teplotě 45°C se mísí s polymerovým voskem a tato se rozprostře po povrchu karoserie vozidla a vytvoří extra ochraný plášt.Při voskování dodržujte vzdálenost trysky 20 - 30 cm od karoserie vozidla.
7. ZÁVĚREČNÝ OPACH
Osmotizovaná voda (voda zbavená všech minerálů, čistá H2O) odstraní zbytky chemie, vosku a nečistot. Po uschnutí nezanechává žádné skvrny na laku vozidla. Dejte si záležet na precizním provedení. Karoserii není zapotřebí dále sušit a leštit.Při zářivém oplachu dodržujte vzdálenost trysky 10 - 30cm od karoserie vozidla.
Vzhledem k tomu, že dodržujeme nejnovější nařízení EU, je v celém areálu zakázáno mytí motorů

Mytí AKTIVNÍ PĚNOU

Revoluční systém mytí, zaručující perfektní mytí, spolu s jedinečnou péčí o lak automobilu

Příslušenství

Vysavač

Výkonné vysávání interiéru vozu. Úzké hubice umožní dostat se na hůře přístupná místa.

Universální vysoušeč

Universální vysoušeč může být použit pro auta, motorky i lodě.

Měnička (terminál)

V měničce si můžete snadno rozměnit bankovky na mince.

Klepač na koberečky

Pozinkovaný klepač na autokoberečky.

Parfémovač

Parfémovač příjemně provoní interiér vozu, vůně působí zároveň desinfekčně.