Portálové myčky


Nejlepší design a inovativní přístup ke kvallitě zpracování jsou specifické pro italského výrobce mycích systémů Ceccato. Tato tradiční firma působí na trhu od roku 1936 a stojí za vznikem a úspěchem prvních automatických myček po celém světě včetně České Republiky.

V dnešní době jde vývoj systémů stále kupředu, a proto si zákazník může vybrat z široké nabídky nadstandartní výbavy jako je systém WheelMaster, barevný pěnopád WaterFoam, nabídka barev pro firemní identitu zákazníka a mnoho dalšího.

Automatické myčky Ceccato splňují nejvyšší nároky na kvalitu mytí a požadavky zákazníků. Jedná se o ideální řešení pro prostorově omezené aplikace. Investor si může vybrat na základě rozměrů, různé výbavy a vlastností z různých modelových řad, které Ceccato nabízí.

Vysoká spolehlivost a jednoduchá obsluha díky vzdálenému přístupu a ovládání.

Ceccato představuje modelové řady: Aries, Phoenix Tech, Hydrus Tech, Pegasus Tech, Hyperion Tech

Phoenix Tech

Základní produkt řady TECH. Jednoduchá instalace a vysoký výkon. Kompaktní velikost: vše je umístěné v konstrukci produktu. Mycí výkon je až 1 200 mytí za měsíc

Více info

Hydrus

Kombinací vysokého výkonu, extremní produktivity a nízké spotřeby spotřebního materiálu je ideální HYDRUS TECH, který zajišťuje maximální výsledek s minimálním usilím.

Více info

Pegasus

Nejmodernější ve světě automyček. Má velice rychlý, přesný pohyb, který poskytuje vysoce efektivní výsledky. Myčka může obsluhovat až 15 vozidel za hodinu.

Více info

PORTÁLOVÉ MYČKY CECCATO

rentabilita provozu již od 450 umytí, maximum 1400 mycích cyklů za měsíc

Nabídka služeb

Analýza projektu
Konfigurace myčky
Montáž
Montáž haly pro automyčky
Podpora zákazníka
Servis

Možnosti využití portálových myček

Portálové myčky najdou své uplatnění na široké řadě míst...

  • Autoservisy
  • Půjčovny aut
  • Městské služby
  • Veřejná doprava
  • Čerpací stanice
  • Mycí centra
  • Obchodní centra