Technologie

Základní jednotka WASHVISION se skládá z rámu osazeného následujícími položkami:

Základní jednotka pro více boxové myčky vozidel se skládá ze standardního rámu osazeného následujícími prvky:

Komunikační systém umožňuje řídit a ovládat celou myčku pomocí terminálu s dotykovou obrazovkou. Pro optimální ovládání myčky je možné propojit terminálu s místním počítačem, případně smartphonem. Přístup k menu je umožněn přes dvě úrovně hesel. První úroveň je pro správce myčky a druhá úroveň je pro majitele myčky.

Díky reverzní osmóze je voda změkčená a tímpádem nezanechá na voze žádné skrvny nebo šmouhy.

Existují různé druhy ochrany systému proti mrazu, které poskytují potřebnou odolnost proti venkovním vlivům v závislosti na teplotě. Klient si může zvolit způsob ochrany proti mrazu. Základem je použití tekoucí vody nebo její cirkulace.

  • Uzavřený okruh: Opětovné využití tekoucí vody (odtéká do rezervoáru, odkud je opětovně použita)
  • Otevřený okruh (odtéká do kanalizace)

NEW 2000 D4 - ovládací panel je integrován do sloupu budovy

NEW 2000 D5 - samostatně stojící ovládací panel s možností ovládání z jedné nebo dvou stran

Nabízíme široký výběr příslušenství pro placení a mincový servis. Nabídněte svým zákazníkům pohodlnou možnost si rozměnit peníze na drobné mince. Ty pak můžete sbírat pomocí centrálního vysavač mincí rovnou do trezoru.

Systém pro produkci pěny funguje nezávisle na vysokotlakém systému. Tím je zaručeno, že na vozidle zůstane silná vrstva pěny, která 100% působí na veškeré nečistoty na vozidle.

Systém se skládá z až tří dávkovacích čerpadel připojených na jedno vysokotlaké čerpadlo, které je součástí základní jednotky.

Možnost volby využití jednotlivých dávkovacích čerpadel např. pro šampón, vosk, čištění motorů, odstranění hmyzu atd.

Máte možnost volby topení a ohřevu vody mezi kotlem na plyn nebo naftu.

Do hlavní ovládací jednotky je připojen GSM modem. Jednotka je dále vybavena softwarem pro přenos všech informací (alarmy, ovládací prvky, tržby) do mobilního telefonu zákazníka. Alarmy je možné přes telefon resetovat, je také možné myčku na dálku vypnout.